Muradi Güler Kimdir, Nerelidir?

muradi güler kimdirMilyonlarca kişi tarafından tanınan ve bir zamanlar gündeme bomba gibi düşen Muradi Güler’i sizler için araştırdık. Muradi Güler kimdir, nerelidir, doğum yeri gibi soruların cevabını araştırıp sizlerle paylaşıyoruz.

Muradi Güler, 20 Kasım 1960’da Bayburt’un Rüştü köyünde doğmuştur. Çocukluk ve gençlik yıllarını İstanbul’un Sanayi mahallesi ve Gültepe’de yaşamıştır. Özellikle de bölge halkı tarafından çok sevilen ve saygı gören bir kişiliğe sahiptir. Gençlik yıllarında bir takım ülkücü hareketler içinde bulunmuştur.

Gençliğinde yolu Alaattin çakıcı ile kesişen Muradi Güler, bir zamanlar ülkemizde gündem olmuşlardır. Edindiğimiz bilgilere göre Alaattin çakıcıyı destekleyen ve arkasındaki gizli gücü olmuştur. Şuan hayatını ticaretle uğraşarak geçiren Muradi Güler, evli olup bir kız ve bir erkek çocuk sahibidir.

Son zamanlarda çıkan bir takım olaylardan dolayı, yıllardan beri birlikte çalıştıkları Alattin Çakıcı ile yolları ayrılmıştır. Muradi Güler ve Alattin Çakıcı ikilisinin arasında defalarda küslükler yaşanmıştır. İkili ara ara bağlarını koparmış ve her seferinde tekrar barışmayı başarmışlardır. Şuan araları nasıl bilinmez ama araları bozuksa da barışıp iki can dostu olmaya devam etmelerini dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.