Msn Aç-Msn Kaydol, Hotmail ve Msn Hesap Açma

Msn Aç – Msn Kaydol, Hotmail ve Msn Hesap Açma

Msn hesabınız yoksa ve sizde msn hesabı açmak istiyorsanız Sizlere msn hesabı açmak için neler yapmanız gerektiğini adım adım anlatacağız. Böylece iki dakikada hesap sahibi olacaksınız.

Sizde hemen bir hesap oluşturmaya başlamak için Lütfen aşağıdaki linki tıklayarak, resimde gösterildiği gibi başlayabilirsiniz. Hesabınızı oluşturmaya başlamak için Lütfen Tıklayınız!

msn-kaydol

Kendinize bir isim belirleyin ve bu belirlemiş olduğunuz ismin boş olduğunu kontrol ediniz. Daha sonra istenen diğer bilgileri girerek kabul ediyorum butonunu tıklayın. Tebrikler Artık sizinde yeni bir msn adresiniz var.

Sizin Hotmail.com hesabınız yok mu? HEMEN KAYDOLUN!

Karşınıza çıkan forumda bilgilerinizi boş yerlere doldurun. Ad, soyad ve diğer iletişim bilgilerimizi yazarak formu dolduralım. Burada dikkat edilmesi gereken, kullanıcı adı belirlerken türkçe ve özel karakterlerden kaçınmak. Daha sonra güçlü ve tahmin edilmesi zor bir msn şifresi kullanmak.

Kayıt olurken telefon numarası kullanmaya özen gösterin. Çünkü, olurda şifrenizi unutur veya kaybederseniz, telefon numarası sayesinde hesabınızı rahatlıkla kurtarabilirsiniz.

Mail hesabını açtığınızda sistem tarafından otomatik olarak hotmail gelen kutusu’na yönlendirileceksiniz. Burada hesap ayarlarınızı yapabilir, gelen ve gönderilen mailleri görebilirsiniz.

Msn gelen kutusunda oturum açma

 

msn-gelen-kutusunda-oturum-acma

Msn oturum açmak için Tıklayınız

Karşımıza çıkan formda en üst kısma mail adresimizi, alt kısmına da belirlemiş olduğumuz şifremizi yazıp oturum aç diyoruz. Girmiş olduğumuz bilgiler doğru ise sıkıntı yaşamadan oturum açılır.

67 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.