Growtopia Bedava Çarlar (Yepyeni)Growtopia Bedava Çarlar (Yepyeni)

Growtopia Bedava Çarlar (Yepyeni)

Online oyunlardan biri olan Growtopia, gerçek oyuncular tarafından oynanan popüler bir oyundur. Özellikle oyuna yeni başlayanların altın toplamada sıkıntı yaşadıklarını gördük. Hazır hesaplarla işiniz daha kolay hale gelecek.

Evet sevgili oyun sever arkadaşlar; bu yazımızda sizlere özenle hazırladığımız Growtopia Bedava Çarları paylaşacağız.  Bu çarları oyun kategorimizden sorumlu olan yazar olimpos tarafından hazırlandı. Bu çar hesaplarını sosyal medya aracılığıyla admin arkadaşlarımızdan topladık. Bu hesapları deneme veya açma imkanımız olmadığından dolayı deneyemedik ve kullanımını direk size bırakıyoruz. Çarların eski sahipleri, oyundan sıkılma, ders çalışma gibi çeşitli sebeplerden dolayı oyuna ara vermek durumunda kalıp, bizlere gönderdiler. Bizde bu hesaplar heba olmasın, değerlendirilmesi gerektiğini düşünerek siz değerli oyun sever takipçilerimizle paylaşma gereksinimi duyduk. Faydalı olması dileklerimle, bir sonraki yazımızda tekrar buluşmak üzere Hoşça kalın..

Not:  Çar alamayan arkadaşlarımız yorum kısmından bize ulaşırlarsa onlara da çar verilecek.

Elinizde kullanmadığınız fazla hesap varsa, yorum kısmından bizlerle iletişime geçerek bizle paylaşabilirsiniz. Böylece oyunsever arkadaşlara katkıda bulunabilirsiniz. İyi oyunlar. 

Growtopia Bedava Çarlar (Yepyeni)

Kulanıcı adı: Server456

Şifre: fth123

 

Kulanıcı adı: batuak01

Şifre: 12501250

 

Kulanıcı adı: animals44

Şifre: 5441221

 

Kulanıcı adı: firstlady33

Şifre: 123456

 

Kulanıcı adı: warrick022

Şifre: asd456

 

Kulanıcı adı: pingline

Şifre: png2121

 

Kulanıcı adı: Rosexl1

Şifre: sensiz44

 

Kulanıcı adı: Iloveyou77

Şifre: 456852

 

Kulanıcı adı: pineonline8

Şifre: suat_23

Not:  Çar alamayan arkadaşlarımız yorum kısmından bize ulaşırlarsa onlara da çar verilecek.

Elinizde kullanmadığınız fazla hesap varsa, yorum kısmından bizlerle iletişime geçerek bizle paylaşabilirsiniz. Böylece oyunsever arkadaşlara katkıda bulunabilirsiniz. İyi oyunlar. Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: