Facebook Kalp İşareti Nasıl Yapılır?Kalp İşareti Nasıl Yapılır, Kalp İşareti Yapımı, Facebook’ta arkadaşlarınızın yaptığı kalp işaretlerini görmüşsünüzdür. Sizde arkadaş ve diğer kullanıcıların yaptığı gibi işaretler yapmak istiyorsanız, alt + 3 tuşlarını kullanarak yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen makaleyi okumaya devam ediniz.

Özellikle de son zamanlarda Facebook kullanıcıları klavye tuşlarını kullanıp karakterleri bir araya getirerek kalp işareti (♥) ve benzeri işaretler yapmaya başladılar. Kalp işareti (♥) Sevginin temsili olduğu için onu seviyor ve önemsiyoruz. Kalp işareti (♥) yapmak oldukça kolaydır. Bunun için yapmanız gereken şey tuşları kullanarak kombinasyon oluşturmanız. Kalp işaretini bir kere yaptığınızda parmaklarınız alışacak, hızlanacak ve dilediğiniz kadar yapabileceksiniz. Arkadaşlar iki çeşit kalp işareti (♥) vardır. Bunlardan biri <3, diğeri ise (♥). <3 işareti yapmak istiyorsanız”<” karakteri ve ardından da ”3” sayısını tuşlayın. Kalp işareti (♥) yapmak içinde ALT tuşunu basılı tutarak 3’e basın yani ALT+3. Baktınız denediniz ama olmuyor bunun da çözümü var. Çözüm.. Başlat > Tüm Programlar > Donatılar > Sistem Araçları > Karakter Eşleme’yi tıkladıktan sonra açılacak olan menüden kalp işaretini (♥) bulup, kopyala yapıştır yöntemiyle sevdiklerinize kalp işareti gönderebilirsiniz.

Sevgili ziyaretçilerimiz bu yazımızda facebook’ta sık kullanılan karakterlerden biri olan kalp işaretinin nasıl yapıldığı hakkında bilgi verdik. Sizde yorum kısmına bildiğiniz kalp çeşitleri ve beğendiğiniz işaretleri paylaşarak kullanıcılara destek olabilirsiniz. Lütfen mümkün oldukça bu işaretleri nasıl yaptığınız hakkında bilgi vermeyi unutmayın. Başka bir yazımızda buluşmak üzere Hoşçakalın.2 Comments
  1. 8 Kasım 2017
  2. 8 Kasım 2017

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: