Combat Arms Bedava Yeni Çarlar

Combat Arms Bedava Yeni Çarlar

Combat Arms Bedava Yeni Çarlar

Combat Arms Bedava Yeni Çarlar

Merhaba arkadaşlar bu makalemizde Combat Arms bedava çar, Combat Arms bedava hesap, Combat Arms yüksek level çar, Combat Arms oyun hesabı gibi konularda siz değerli okurlarımıza yardımcı olacağız.

Evet sevgili oyun sever arkadaşlar; bu yazımızda sizlere özenle hazırladığımız Combat Arms Bedava Çarları paylaşacağız. Bu çarları oyun kategorimiz den sorumlu olan yazar olimpos tarafından hazırlandı. Bu çar hesaplarını sosyal medya aracılığıyla admin arkadaşlarımızdan topladık. Bu hesapları deneme veya açma imkanımız olmadığından dolayı deneyemedik ve kullanımını direk size bırakıyoruz. Çarların eski sahipleri, oyundan sıkılma, ders çalışma gibi çeşitli sebeplerden dolayı oyuna ara vermek durumunda kalıp, bizlere gönderdiler. Bizde bu hesaplar heba olmasın, değerlendirilmesi gerektiğini düşünerek siz değerli oyun sever takipçilerimizle paylaşma gereksinimi duyduk. Faydalı olması dileklerimle, bir sonraki yazımızda tekrar buluşmak üzere Hoşça kalın..

Not:  Çar alamayan arkadaşlarımız yorum kısmından bize ulaşırlarsa onlara da çar verilecek.

Elinizde kullanmadığınız fazla hesap varsa, yorum kısmından bizlerle iletişime geçerek bizle paylaşabilirsiniz. Böylece oyunsever arkadaşlara katkıda bulunabilirsiniz. İyi oyunlar. 

Kullanıcı adı: Atakan055

Şifre: 1230456

Kullanıcı adı: First747

Şifre: xc12505

Kullanıcı adı: lineex11

Şifre: asd1234

Kullanıcı adı: selim1a

Şifre: 12501250

Kullanıcı adı: ordulu65

Şifre: diyadin65

Kullanıcı adı: fileesat1

Şifre: brot123

Kullanıcı adı: bedline123

Şifre: 852456

Kullanıcı adı: suatari21

Şifre: st021021

Kullanıcı adı: root022

Şifre: 1234562

Not:  Çar alamayan arkadaşlarımız yorum kısmından bize ulaşırlarsa onlara da çar verilecek.

Elinizde kullanmadığınız fazla hesap varsa, yorum kısmından bizlerle iletişime geçerek bizle paylaşabilirsiniz. Böylece oyun sever arkadaşlara katkıda bulunabilirsiniz. İyi oyunlar.

20 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.