Çocuklar Duymasın Ece Ve Melis Kimdir, Gerçek İsimleriÇocuklar-Duymasın-Ece-ve-MelisÇocuklar Duymasın Ece Ve Melis Gerçek İsimleri, Çocuklar Duymasın Ece Melis Kimdir?
Çocuklar Duymasın dizisine yeni katılan ve performanları ile tüm dikkatleri üzerlerine çekmeyi başaran tatlı oyuncular, kısa zamanda herkesin gönlünde yer yaptı.

Çocuklar duymasın dizisine yeni sezonda katılan bu genç oyuncular, Ece ve Melis karakterlerini başarıyla canlandırıyorlar. Tabi başarı ve güzellik olunca internet ortamında çok aranan ve merak edilen isimler olmuş durumdalar. Ve bana sorarsanız doğal olarak verilen emeğin karşılığını alıyorlar. Gelin bu güzel ikili yani Ece ve Melisi yakından tanıyalım..

Çocuklar Duymasın Melis: Gerçek adı Melis Enise Ütük’tür. Yetenekli oyuncu 10 Mart 1985’te Manisa’nın Salihli ilçesinde doğmuştur. Sevilen oyuncu Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunudur. Güzellik yarışmasına katılan güzel oyuncu 3’cü olarak dereceye girmiştir.

Oynadığı Diziler
Çocuklar Duymasın, Karakter: ( Melis )
Zoraki Koca, Karakter: ( Begüm )
Hayat Güzeldir, Karakter: ( Lale )
İhanet, Karakter: ( Hazal )
Milyonda Bir, Karakter: ( Petek)
Arka Sokaklar, Karakter: ( konuk oyuncu )
Arka Sıradakiler, Karakter: ( Ece )

Çocuklar Duymasın Ece: Çocuklar Duymasının dizinin diğer yetenekli ve güzel oyuncusu Ece yani gerçek adıyla Aydan Koptur’dur. Dikkat ederseniz Önceleri ekranlarda fazla görülmezdi. Fakat gülüşü ve sempatik bakışları sayesinde kısa sürede sevilmiştir. Eminim ki Çocuklar Duymasın’ı izleyenlerin en çok merak ettiği isim o’dur.

Başarılı oyuncu 1990 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarı Bale Bölümünden mezun olmuştur. Melis için söylediklerim Ece içinde geçerli yani ismi internet oramında aranan, başarılı ve yetenekli bir oyuncu.

Oynadığı Reklamlar
Yapı Kredi Vadaa
Cipso
Sütaş Ayran
Yedigün Limonetta

Oynadığı Diziler
Çocuklar Duymasın
Muhteşem Yüzyıl4 Comments
  1. 2 Temmuz 2018
  2. 4 Ocak 2018
  3. 3 Ocak 2018
  4. 7 Kasım 2017

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: