Adsense İle Çalışarak İnternetten Para KazanmaAdsense İle Çalışarak İnternetten Para Kazanma

Günümüzde insanlar artık internetten de para kazanmayı istemektedir. Bana sorarsanız internetten para kazanmanın en iyi yolu adsense ile çalışmak derim. Sitenizde adsense reklamları yayınlayarak ek gelir sağlayabilirsiniz ve Bunu çok iyi başaranlar var. Tecrübelerimden yararlanarak sizlere bu konuda biraz bilgi paylaşmak istedim.

İnternetten para kazanma yollarından biriside, web site sahibi olmanızdır. Eğer sizin bir web siteniz varsa ve günlük ziyaretçi sayınız fazla ise oldukça iyi bir para kazanabilirsiniz. Örneğin günlük 500 ziyaretçiniz olduğunu düşünelim, yaklaşık olarak 1-2 lira kazanabilirsiniz. Günde 100 000 bin kişinin ziyaret ettiği bir siteniz varsa o zaman iş değişir. Aylık geliriniz 10 000 liraya ulaşabilir. Biliyorum kulağa çok hoş geliyor ama bu rakamları yakalamak çokta kolay değildir. Tabi sitenizde yasal site olmalı.

Şu an benimde kullandığım ve tavsiye ettiğim reklam firması “ADSENSE”.
Uzun yıllardır adsense ile çalışıyorum, kazancınızı zamanında öder. Fiyatlandırma da diğer reklam firmalarına göre oldukça iyi. Sizde hemen Adsense ile tanışmak istiyorsanız Tıklayın.

İnternet dünyasında binlerce site var ve her gün bir yenisi açılıyor. Bu kadar site yığınında sizin ziyaretçileri sitenize çekmeniz zor olabilir. Sitenize düzenli olarak günlük 30-40 bin kişi girmesini sağlamak zor bir iş. Bunu sağlamak sabır ister, çok çalışmak ister ve işi bilmek ister. Son olarak şunu söylemek isterim ki ; Türkiye’de bu işten iyi para kazananları tanıyorum.Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: